Haber

Federasyonlar Genel Sekreterliği’ne Yahya Şahan atandı

Uzun yıllardır Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü ve daha sonra Gaziantep ve Bolu il müdürlükleri görevlerinde bulunan Yahya Şahan, Gençlik ve Spor Bakanı tarafından Federasyonlar Genel Sekreterliği görevine getirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yahya Şahan; Şahan, ülke gençliğine hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. “2005 yılından itibaren Bakanlığımız bünyesinde farklı görevlerde bulundum. Kayseri, Gaziantep ve Bolu il müdürlüklerinin yanı sıra birçok federasyonun eğitim kurullarında ve farklı kurullarda görev yaptım. Gençlik ve Spor Bakanımızın onayı ile “Federasyonlar Genel Sekreteri” olarak atandığımı, “Her zaman olduğu gibi bundan sonra da ülke gençliğine ve sporuna hizmet etmeye devam edeceğim. Başta Sayın Bakanımız olmak üzere bize bu görevi emanet eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri başta olmak üzere görev yaptığı tüm illerde stat projelerinde (Kadir Has ve Gaziantep Arena Stadyumları) ve montaj hizmetlerinde verdiği hizmetlerle dikkat çeken Yahya Şahan, Ankara’da yeni görevine başladı. – KAYSERİ

haber-havza.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu