Haber

Gaziosmanpaşa’da Taksiye Ateş Açan Şoför Hayatını Kaybetti

GAZİOSMANPAŞA’da kullandığı taksiye ateş açılması sonucu yaşamını yitiren 31 yaşındaki Samet Kubiloğlu, çok sayıda taksicinin katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Annesi Meral Kubiloğlu, “Oğlum daha 31 yaşında. Başka ne kızım var ne oğlum. 2 kızımız var. Yazık değil mi? Babasız kaldılar. Kim yaptı öğrenin.” BT.”

30 Temmuz Cumartesi gecesi Beyoğlu’ndan bindiği 3 yolcuyla birlikte Gaziosmanpaşa’da bindiği taksinin kimliği belirsiz kişilerce kurşunlanması sonucu yaşamını yitiren 31 yaşındaki Samet Kubiloğlu, uğurlandı. Esenler Yavuz Selim Camii’nde öğle saatlerinde kılınan cenaze namazından sonra son yolculuk. Cenazeye İstanbul Taksici Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, İstanbul Taksiciler Derneği Başkanı Deniz Dündar ile çok sayıda taksici ve yakınları katıldı.

“KİMSENİN YANMASINA İZİN VERMEYİN”

Samet Kubiloğlu’nun annesi Meral Kubiloğlu, “Canım yandı. Kimse canı yanmasın. Bak benim güzel gözlerim burada. 31 yaşına yeni girdi. İki kızımız var. Yazık değil mi onlara. babasız kaldı ne yaparsan yap onlarla yap.” Bul onları. Bak, burada bir sürü taksi şoförü var. Hepsi bana anne diyor. Onları tanımıyorum bile” dedi.

“ARTIK CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

İstanbul Taksiciler Derneği Başkanı Deniz Dündar, “Yaralılar ve ateş edenler arasında kimse yakalanmadı. Can güvenliğimiz kalmadı. Kimi taşıdığımızı bilmiyoruz” dedi.

“İnşallah bu son olur”

İstanbul Taksici Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, “Polis olayı takip ediyor. Grubumuzun başı sağolsun. Bizler 31 yaşında emeği ve ekmeğinden sonra iki küçük çocuğu olan bir kardeşiz. Rüzgarın yanımızdan geçtiğini bilin. Her an böyle olaylarla karşılaşırız. İnşallah. Sonumuz bu olur. Kederli aileye baş sağlığı diliyoruz. Tüm camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun” dedi. Cenaze namazının ardından Samet Kubiloğlu’nun cenazesi, meslektaşlarından oluşan bir konvoyla Yeni Ayazağa Mezarlığı’na götürüldü.

– İstanbulhaberihsangazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu