Yaşam

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1. bölüm tek parça izle! Konu nedir, aktörler kimlerdir? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi bölümünü full hd izle!

TRT 1’de yayınlanan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi izleyicilerden tam not almayı başardı. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1. bölüm full hd ve Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi full hd bölüm izlemek için bağlantıyı arayan izleyiciler, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1. bölüm full hd izlemek ve izlemek için bağlantıyı arıyor Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi full hd olarak. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi bölümünü full hd izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1.bölüm tek kesit izle! Kudüs Fatihi Selahaddin’in son bölümünde ne oldu? Detaylar haberimizde…

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ. NEYLE İLGİLİ?

12. yüzyılda Haçlı istilalarının İslam dünyasını kasıp kavurmasıyla Müslümanlar arasındaki birlik ve düzen bozuldu ve başta kutsal Kudüs şehri olmak üzere birçok İslam ülkesi Haçlıların eline geçti. Selahaddin Eyyubi, “Dünya için adalet, Kudüs için özgürlük” anlayışıyla yetişmiş ve bu uğurda Haçlılarla birlikte savaşan Zengi Devleti’nin koruması altındaki Serhad Gazilerin başı olmuştur. Tapınak Şövalyeleri, Kudüs’ün kilidi olan Ascalan şehrini kuşatıyor. Aşkalan düşerse Kudüs güçlenecek ve Zengi’nin toprakları da tehlikeye girecektir. Selahaddin bunu önlemek için Aşkalan halkına yardım etmek istiyor. Ancak büyük bir sorun vardır: Askalaniler Zengilerin düşmanıdır. Bu nedenle Selahaddin Eyyubi’ye eyalet meclisi tarafından izin verilmedi. Ancak Selahaddin, konseyin kararına rağmen Aşkalan halkına yardım etmeye gider. Artık Selahaddin’i ciddi engeller beklemektedir. Bu şiddetli savaşın ortasında Aşkalan hükümdarının kızı Süreyya ile arasında bir aşk kıvılcımı tutuşur. Ancak bu savaşta birleşmiş olsalar da ikisi de düşman tarafındadır. Kalplerdeki sevgi kıvılcımı büyüyecek mi, yoksa bu savaş düşmanlıkları daha da mı alevlendirecek? Selahaddin, Askalan’ı kurtarıp amacına ulaşabilecek mi? Devletin ve padişahın emirlerini ihlal edip Aşkalan’a gittiği için ceza mı alacak?

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN AYYUBİ’Yİ FULL HD BÖLÜM İZLEYİN! (BAĞLANTI)

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN AYYUBİ OYUNCULAR

Uğur Güneş ve Lisanın Döğer’in paylaştığı Selahaddin Eyyubi dizisinin kadrosunda ayrıca Mehmet Ali Nuroğlu, Kaan Çakır, Erdinç Gülener, Tuvana Türkay, Ekin Türkmen, Gökçe Akyıldız, Sezgin Erdemir, Ece Özdikici, Seda Yıldız gibi başarılı isimler yer alıyor. .

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ 1. BÖLÜM FULL HD İZLEYİN!

KÜDÜS FATİHİ SELAHADDİN AYYUBİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

habersaraykoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu