Haber

Sultangazi’de atölyesi soyulurken telefonuna bir bildirim geldi.

SULTANGAZİ’de kot pantolon üretimi yaptığı atölyenin güvenlik alarmının sesiyle iş yerine giden Beytullah Ay, satışa hazır pantolonların çalındığını gördü. Hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı

Olay, dün sabah saatlerinde Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Kot pantolon üretiminin yapıldığı atölyeye gelen zanlılar, yanlarında getirdikleri inşaat makası ile kapının kilitlerini kırdı. Daha sonra zanlılar atölyeye girerek 400 adet satışa hazır kot pantolon çalarak geldikleri araçla olay yerinden kaçtı.

TELEFONUNUZA GERİ DÖNEN BİLDİRİM

Zanlıların kilidi kırmalarının ardından iş yeri sahibi Beytullah Ay’ın telefonuna güvenlik için kurduğu alarm bildirimi geldi. Evinden çıkıp atölyesini incelemeye gelen Beytullah Ay, satışa hazır pantolonun içeriden çalındığını fark etti.

İş yeri sahibi Beytullah Ay, “Sabah 07.00 sıralarında buraya gelip dükkânı soydular. Sinyal aldık ama biz gelene kadar mallarımızı aldılar. Bir çözüm bulunup yakalanması lazım. Zararımızı nasıl ödeyeceğiz, nasıl olsa ekonomik krizle uğraşıyoruz, burada insanlar ekmek yiyor. 400 pantolon çalındı, 150 bin lira zararımız var. Bir kişi onları görüyor ama zanlılar da ona bağırıp küfrediyor. Silahları olduğu için kaçıyor. Polise de şikayet ettik” dedi.

HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde zanlıların atölyenin kilidini kırarak içeriden pantolon çaldıkları görülüyor.

– İstanbulhaber-ferizli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu