Haber

Kılıçdaroğlu yayınındaki SADAT reklamı televizyon kanalını karıştırdı! 2 kişi işten çıkarıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam TV100 ekranlarında yayınlanan programda emektar gazeteci Uğur Dündar’ın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Ancak programa damgasını vuran Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından çok alt bantta yer alan SADAT reklamı oldu.

SADAT LİDER TANRIVERDİ: GOL Mİ?

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımının ardından kanalın “Hata” vurgusuna rağmen SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi’nin reklamın bilinçli olarak yayınlandığı yönündeki açıklaması ikinci bir kriz yarattı. Hatta Tanrıverdi, SADAT reklamıyla ilgili bir paylaşıma “Yıllardır agresif/çarpıcı reklam yapmadığımız için eleştirildik. Reklam departmanımız da buna çok kızdı. Amaç mıydı?”

TV100: SİYASİ BİR FIRTINA İSTENİYOR

Bu gelişmeler, programın yayınlandığı TV100 kanalında şok etkisi yarattı. Yaşanan reklam krizinin ardından yazılı açıklama yapan kanal yönetimi, “Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kanalımız TV100’deki yayını sırasında 8- siyasi fırtına çıkarılmak istenmektedir. dikkatsizlik ve dikkatsizlik sonucu yayınlanan ikinci SADAT reklamı.

“SADAT YETKİLİLERİ ETİK İLE TWEET YAPTI”

“İKİ KİŞİ GÖREVİNE SON VERDİ”

Bu nedenle Reklamcılık Genel Müdürü ve yazı işleri müdürü serbest bırakıldı. Böyle bir olayın tekrarlanmaması için her türlü önlem alınmıştır. Üzgünüm” eklendi.

hopaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu